Корисні посилання


На урок інформатики
На сторінках сайту “Інформатика для всіх” ви знайдете матеріали на підтримку вивчення інформатики у 9-11 та 5-6 класах школи за підручниками авторського колективу Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А.,Шакотько В.В.
Інтерактивні вправи, створені в середовищі LearningApps
Генератор дитячих ребусів
Umaigra (UI) являє собою інтернет-проект дистанційного навчання, заснований на багаторічному досвіді Umapalata.com в розробці навчальних програм для шкіл, пропонує нову онлайнову систему для створення, публікації та виконання дидактичних ігор для дітей. UI може бути легко інтегрований в основний навчальний процес в якості додаткового навчального інструменту – ігрового, і в той же час ефективного, який можна використовувати як в школі так і вдома, як індивідуально так і для групи учнів. UI пропонує широкі можливості в створенні і використанні ігор на різних мовах, в різних предметних областях, для різних вікових категорій. Він має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Дозволяє публікацію і вільний обмін іграми між викладачами та учнями.
Он-лайн стіна Padlet допоможе вчителю пожвавити рефлексійний момент уроку, дізнатися думку про захід, створювати спільні обговорення та проекти тощо
Universinet – це ресурс, на якому Ви можете знайти кращі дитячі навчальні ігри; навчальні відео для дошкільнят не тільки займуть дозвілля дитини, але і допоможуть підготуватися до школи, пробудять у ньому цікавість і жагу знань; найактуальніші шкільні підручники; онлайн уроки доступні з будь-якого пристрою і в будь-якому місці, де є інтернет
Сервіси для створення інфографіки Easelly та Creately 
Порадник вчителя інформатики початкової школи
Для створення хмари тегів можна скористатися веб-ресурсами:
Проект «Про Інтернет» спрямовано на підвищення цифрової компетентності учнів українських шкіл. Навчальна частина проекту складається з чотирьох навчальних модулів для школярів. Для вчителів – методичний посібник і практикум для проведення занять. Інтерактивна частина включає в себе гру та тестування, покликані оцінити рівень підготовки учня. За умови успішного проходження тестування учень нагороджується спеціальним сертифікатом Google.

Компанія Google представила Chrome Music Lab – колекцію інтерактивних інструментів, яка дозволяє експериментувати з музикою прямо в браузері, причому не обов’язково Google Chrome.
Віртуальний тренажер зі складання персонального комп’ютера
http://onlinetestpad.com/ua – хороший конструктор онлайн-тестів, опитувань, кросвордів та логічних ігор. Можна створювати свої власні чи скористатися великим переліком готових
https://www.thinglink.com/ – це сервіс, що дозволяє створювати мультимедійні плакати, а іншими словами, «інтерактивні картинки», на які наносяться маркери. При наведенні на них може з’являтися будь-який мультимедіа контент.
http://puzzlecup.com/crossword-ru/? – фабрика кросвордів
https://www.tes.com/ – органайзер матеріалів, простір для розробки структури і проведення уроку, включення мультимедіа та текстових об’єктів, опитувань, веб-сторінок, файлів з комп’ютера чи гугл-диску.
https://www.plickers.com/ – Онлайн конструктор тестів для проведення масового одночасного опитування всього класу через смартфон вчителя.
FunBrain: якщо ви шукаєте велику колекцію навчальних ігор, ви можете сміливо зупинитися на FunBrain. Тут вчителі можуть знайти для себе наочні захоплюючі і веселі посібники з математики і читання
Гра Interland
Quizizz – це весела, розрахована на багато користувачів гра-вікторина, яка дозволяє всім вашим учням працювати разом
еТренікі – це онлайн-конструктор навчальних тренажерів. Тут, за допомогою інтернет-браузера, ви зможете конфігурувати невеликі веб-додатки – тренажери. Кожен тренажер отримує на сайті унікальний код і доступний усім бажаючим. Вам залишається тільки поділитися посиланням.
Британська інформатика
WikiWhere – географічна гра для любителів подорожувати світом та змагатись
Quizlet – безкоштовний онлайн-сервіс для створення та застосування флеш-карток та навчальних ігор у різних категоріях
Mentimer – сервіс, що дозволяє задавати питання класу і отримати миттєвий зворотний зв’язок через будь-які мобільні пристрої, що мають доступ в Інтернет


Немає коментарів:

Дописати коментар